Košík

Celkem: 0 Kč

Náš tým

Barča | CEO

Barča

CEO -

Ahoj! Jsem Barča a ve Čtení jednoduše zastávám roli CEO. Mimo tento projektík se věnuji PR a marketingu, čtu jednu knihu za druhou a sem tam, když mám chvilku, chodím střílet z luku. Hodně také píšu – cokoliv od básniček po administrativní texty. Ráda si hraji se slůvky a umím se nadchnout pro nějaké dílo tak, že vám ho budu o půlnoci nadšeně recitovat. Baví mě toho ještě spousta, kdoví, co tu o mně bude psáno za pár měsíců :D


non-meaning
Mája | Spisovatelka

Mája

Spisovatelka -

Ahoj! Jmenuji se Magdalena a moje místo je v týmu spisovatelů. Čtení jednoduše se mi zdá velmi sympatické, protože spojuje literaturu s lidmi, ve snaze pomoct (nejen) maturantům. Ve volnu dělám všemožné sporty, akrojógu a taky se věnuji divadlu. Mám plný poznámky trapných básniček a jsem docela zvědavá, kam mě život jednou zavede;p.


non-meaning
Gaby | Social Media

Gaby

Social Media -

Ahoj! Jmenuji se Gaby, hodně svého volného času trávím na sociálních sítí.

Baví mě vytvářet obsah na sociální sítě ať už fotky či videa, také ráda zkouším nové věci a vystupuji ze své komfortní zóny a proto jsem se přidala do týmu Čtení jednoduše.

Když zrovna nejsem na sociálních sítí, tak svůj čas trávím se svými zvířaty, jelikož jich doma nemám zrovna málo.

Svůj volný čas také trávím s kamarády a nebo cestováním. 


non-meaning
Terka | Spisovatelka

Terka

Spisovatelka -

Ahoj, já jsem Terka a věnuji se závodní lukostřelbě, kde se snažím dostat do české reprezentace. Když mám chvíli klid, ráda si přečtu dobrou fantasy knížku s hrnkem čaje v ruce a uteču do jiného světa. Nepohrdnu ale ani klasikami nebo knihami o řecké mytologii a kultuře, kterou bych jednou chtěla studovat. Už tři roky se věnuji cosplayi a potkávám skvělé lidi na akcích a conech. Čtení jednoduše mě oslovilo, jelikož jsem již od malička chtěla být spisovatelkou, jen jsem nikdy neměla moc velkou představivost :).
 

non-meaning